Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss parts ] eşleşme 1350 Ürünler.
Sahne ve performanslar için dayanıklı dönen ve kaldırıcı alüminyum aydınlatma tesisi
| Model NO.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekli: | daire |
Özel Alüminyum Kare Işık Çubuğu Döner ve Kalkıtma DJ Çubuğu Kulüp için
| Model NO.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekli: | daire |
Hafif 12 inç Konser Sahne Çatı Makas / DJ Kafes Çatı Çerçeveler Standı
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| Yolları bağlanma: | Cıvata veya Başlık |
| Etkilemek: | Sahneyi Koruyun |
290 X 290 mm Spigot Circular Aluminum Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 290 X290 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Circular Aluminum Square Truss Cabaret Star Shaped Five Corners / Heart Shape
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Aluminum Roof Truss Party Events Indoor/ Outdoor event Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Özel 6082 Alüminyum Çatı Makas Sistemi Hafif Aydınlatma Makas
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Açık Etkinlik Çatı Sistemi için 15m Çaplı Alüminyum Sahne Aydınlatma Truss
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Event 6061 T6 Alüminyum Aydınlatma Truss Sahne Sistemi Non Rust
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Konser Sahnesi Alüminyum Aydınlatma Kutusu Truss Sistemi 15m Çap
| Model numarası.: | SOS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| Şekil: | daire |


