Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss parts ] eşleşme 1350 Ürünler.
Sahne Işıklandırma Truss Sahne Işıklandırma için DJ Truss Konser için Çatı ile
| Malzeme: | alüminyum 6061 |
|---|---|
| Adı: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| Kullanımı: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
Tek TUV A Hoparlör Kafes Kule Alüminyum 6082 Spigot Çapı Φ50mm
| Şirket: | Çin'de Üreticiler |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082 |
| Türü: | Truss görüntü |
TUV Square alüminyum tıkaç Truss aydınlatma standları 20 × 2 mm ayraç metro
| Ürün adı: | tıkaç truss |
|---|---|
| Boru ebadı: | 50 * 3mm |
| Kiriş sisteminin boyutu: | özelleştirilmiş |
ProSound Trangle Hoparlör Kafes DJ Aydınlatma Sahne Gümüş Globaltruss
| Material: | Aluminum 6082-T6 Truss |
|---|---|
| Color: | Silver or customized |
| Applications: | Any type of events and shows |
Line Array Hoparlör Dik Makas / Özelleştirilmiş Ağır Truss 520x1000 mm
| Aluminum Truss: | 6082-T6 Aluminum |
|---|---|
| Layer Truss: | 48.3mm Steel Tube |
| Usage: | Outdoor Events and Projects |
Siyah Kapalı Katman Hoparlör Kafes Alüminyum Yükleme LED Sistemi 300x300 mm
| Alüminyum truss: | 6082-T6 Alüminyum |
|---|---|
| Katman Makas: | 48.3mm Çelik Boru |
| Kullanım: | Açık veya Kapalı |
Alüminyum tıkaç Truss siyah 12 m - 36 m Çap Ø 50 mm 520 kg - 800 kg Max yükleme aydınlatma cıvata
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
Color Lighting Aluminum Spigot Truss Dj Lighting Truss For Club Park
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
6082-T6 Square Triangle Beam Circular Lighting Truss Dj Light Stand Truss
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Brand: | LEDIKA |
Customized Aluminum Square Truss Segments Corners 2 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |


