Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ roof lighting aluminium stage truss ] eşleşme 178 Ürünler.
Concert Aluminium Truss With Roof for Outdoor Event Stage Truss
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Music Stage Roof Truss |
| Top: | With Roof with Tent |
Ağır Lazer Aydınlatma Alüminyum Sahne Çatı Kafes Açıkhava Sergisi göster 200mm - 1000mm
| Türü: | Sahne Çatı Kafes |
|---|---|
| Etkisi: | koruma |
| Kafes Boyutu: | 200-1000mm |
Outdoor Event Big Show Concert Light Duty Project Truss With Tent
| Component: | Truss & Stage & Tent |
|---|---|
| Name: | Stage Roof Truss |
| Size: | Custmoized |
Kalın Alüminyum Sahne trussing Çatı Kafes Orta Olay Olimpiyat Oyunları Göster
| serisi: | Hafif, Orta, Ağır seriler |
|---|---|
| Demet: | Alüminyum truss |
| Ana Kasanın Çapı: | 50mm |
Gümüş T6 Alüminyum kare Makas Kademeli Çatı Kutusu Kafes Sistemi
| Ürün: | SQB400 alüminyum cıvata kirişi |
|---|---|
| Tüp malzemesi: | 6061-T6 |
| ana boru: | 50*3mm |
TUV Sahne trussing Çatı Çerçeveleme Sergisi Çerçeve Ağızlık Truss 50m2 - 300m2
| Modeli: | Sahne Çatı Alüminyum Mafsal |
|---|---|
| Sertifika: | TUV,ISO9001 |
| Kiriş Kiriş: | 450x450mm |
Açık Hava Oyunu Ejderha Kale Sonrası Kafes Alüminyum Cıvata Kafes
| Ürün adı: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss; Hedef Post Truss; Banner Trus |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |
Konser Kale Direk Kafes Alüminyum Cıvata Kafes Sistem Ve Kitleri
| Ürün adı: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss; Hedef Post Truss; Banner Trus |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |
Katlanır Kare Truss ile Alüminyum Kare Layher Truss Bileşenleri
| Ürün: | SQB 4560 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
6082 T6 Aluminium Box Truss 287mm -1000mm For Outdoor Performance
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
| Color of Truss: | Natural Silver, Black, Red or customized |


