Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ aluminum square truss ] eşleşme 905 Ürünler.
ISO 9001 Aluminum Spigot Truss / Conical Trusses 6 Way Box Corner Stage Truss Systems
| Main Tube: | 50x3mm |
|---|---|
| Connection: | Spigot |
| Height: | 300MM |
Adjusting Conical Trusses Accessories Aluminum Light Trussing B010 Faster Building
| Flame material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Flame thickness: | 3mm |
| Color: | Sliver / Black |
Corrosion Resistant Aluminum Folding Truss Indoor Party Trade Show Truss
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, triangular |
| Truss Size: | 600x1200mm |
100 Feet Alüminyum Katlanır Makas Büyük Açıklıklı Gümüş Siyah Açık
| Ürün adı: | Katlanır Makas |
|---|---|
| Boru ebadı: | 50 * 4mm |
| Kafesin boyutu: | 1-4 m, 520 x 950 mm |
Alüminyum Stand Makaslı Kule Sistemi
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Yol: | Manuel / Elektrik |
| Boyutu: | H2.2 * 0,65 * 0.55M |
6061-T6 Aydınlatma için Alüminyum Truss Sistemi Ses Ekipmanı Aydınlatma Truss Spigot Truss
| Model NO.: | SQS287 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekli: | Kare/Üçgen/Daire |
Lightweight Truss Goal Post Aluminum Trussing With Bolt Spigot Assemble Way
| Product Name: | Aluminum Truss |
|---|---|
| Size of Main Tube: | Diameter 50mm, Thickness 3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Hafif 6061 T6 6082 DJ için Alüminyum Trace Sistemi
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
Dairesel Kafes Alüminyum trussing askıda Roof Döner - Kubbeler / Toplar 8 parça
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
| Dairesel uzunluk: | 18 metre |
Alüminyum Alaşımlı 6061 Katmanlı Makas Hafif Gümüş Renk
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı sahne çatı makası |
|---|---|
| Renk: | gümüş veya OEM |
| Boy: | 1.22*1.22 1.22*2.44 1*2 Özelleştirilmiş |


