Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ 387mm aluminum spigot exhibit truss ] eşleşme 25 Ürünler.
İç Mekan Açık Hava Etkinlikleri için 387mm Alüminyum Spigot Sergi Kafesi
| Model numarası.: | SQS387 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6061-T6 |
| Ana tüp: | Çap 50*3mm |
Sergi Kapalı Konseri için 930kg Yükleme 387mm Alüminyum Spigot Makas
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6082-T6 |
|---|---|
| renk: | siyah veya özelleştirilmiş, Gümüş |
| boyut: | 287*287MM,290*290MM,300*300MM,387*387MM, 400x400mm,Özelleştirilmiş |
Mobil Etkinlikler için ISO 9001 387mm Alüminyum Spigot Truss
| Ambalaj bilgileri: | hava kabarcığı film veya karton |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2-3 hafta |
| Ödeme koşulları: | L / C, Western Union, MoneyGram, T / T |
İç Mekan Etkinlikleri için 387mm Sergi Alüminyum Spigot Truss
| Malzeme: | Alüminyum 6061-T6 |
|---|---|
| Renk: | Siyah Veya Özelleştirilmiş, Gümüş |
| Uygulama: | Etkinlikler ;Sergi,Müzik,Performans,Etkinlikler,Konser |
İç Mekan 290mm Kare 6082 Alüminyum Spigot Makas
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6 |
|---|---|
| Renk: | siyah veya özelleştirilmiş, Gümüş |
| Şekli: | Kare, Üçgen, Düz |
Etkinlik için 387 * 387mm Kare T6 Alüminyum Spigot Makas
| Model numarası.: | SQS387 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6061-T6 |
| Ana tüp: | Çap 50*3mm |
Dış Mekan Performansı için 387x387mm Kare Alüminyum Spigot Makas
| Model numarası.: | SQS387 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6061-T6 |
| Ana tüp: | Çap 50*3mm |
Faaliyetler için Ağır Yük Kare Alüminyum Mafsal Makas
| Model numarası.: | SQS387 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6061-T6 |
| Ana tüp: | Çap 50*3mm |
Gösteri Performansı için Kare Euro Standart Alüminyum Spigot Makas
| Model numarası.: | SQS387 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6061-T6 |
| Ana tüp: | Çap 50*3mm |
6061 Alüminyum Spigot Truss Konik Bağlayıcı 0.5m - 4m Box Truss Sistemi
| Renk: | Siyah, Simli veya müşteri isteği |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
| Ürün adı: | Sahne kafes, konser sahnesi için alüminyum kare kutu çatı kafes, En Kaliteli Alüminyum Hafif Siyah S |


